Bakan Yardımcısı Bilal UÇAR dan Ziyaret

Bakan Yardımcısı Bilal UÇAR dan Ziyaret

Adalet Bakanı Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Denizli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Niyazi Yar ve beraberinde oluşan heyet, Hasan Erbil Personel Eğitim Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Eğitim Merkezi gezen Uçar, şu an proje aşamasında olan yakın zamanda gerçekleştirilmesi hedeflenen spor kompleksi bina alanı ve sosyal tesisler ek bina alanlarını yerinde görerek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinin sonunda basın açıklaması yapan Uçar, ” Hasan Erbil Personel Eğitim Merkezinin kanun gereği beşinci ve son eğitim merkezi olarak 2013 yılı ağustos ayında açıldığını ve bugüne kadar 8500 e yakın personelin farklı zaman aralıklarında eğitime gelerek yararlandığını ifade ederek, Ege ve Akdeniz Bölgesinde bulunan ceza infaz kurumları için ne denli önemli olduğuna değindi. Bölge için önemli bir merkez olan Hasan Erbil Personel Eğitim Merkezinin imkanlarını daha üst seviyelere getirebilmek için  Adalet Bakanlığı olarak gerekeni yapacaklarını ifade etti.  Başta Eğitim Merkezi Müdürü Ali Orhan olmak üzere tüm çalışanlara emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

IMG_5042 IMG_5094 IMG_50851 IMG-20160129-WA0022-1024x683 IMG-20160129-WA0039


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.