Genel Müdürlükte Önemli Temaslar


gungor27 Ocak da Burhaniye T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda, gece sayımının alındığı esnada, meslektaşımız olan İnfaz ve Koruma Memuru Burak BOZTEPE’ ye haince bir saldırı düzenlenmişti. Meydana gelen bu alçakça saldırıyı duyduğumuz anda GENÇCTE olarak derin üzüntü içerisinde haberi siz değerli arkadaşlarımızla paylaştık. İlk olarak saldırıya uğrayan meslektaşımız Burak BOZTEPE ile irtibata geçerek üzüntülerimizi, geçmiş olsun dileklerimizi ve nasıl bir yol izlenebileceği konusunda temasta bulunduk.

Girişimlerimiz neticesinde Sayın Burak BOZTEPE’ yle birlikte Genel Müdür Yardımcımız Sayın Burhanettin ESER ve Personel Daire Başkanı Sayın Fatih GÜNGÖR beyefendilerle ayrı zamanlarda birer görüşme gerçekleştirdik. Görüşmelerimizde temel konu olarak ceza infaz kurumlarımızda meydana gelen bu tür saldırı ve yaralama vak’a ları ve gerçekleşen bu olaylar neticesinde idare ile personel arası iş birliği ve olaylara müdahaleler eser1üzerinde duruldu. Ayrıca biz infaz ve koruma memurlarının sık sık yaşadığı mobbing sorunu, kurum içerisinde vardiyanın ve cezaevi personelinin sorumlulukları, kurum içi sirkülasyon, ast üst ilişkileri, personelin yetkileri ve personel teçhizat kullanımı hakkında da paylaşımda bulunuldu. İlerleyen zaman içerisinde de nasıl bir cezaevi sisteminin nasıl bir personel yapısının hayata geçirileceği konuları da konuşuldu.

Genel Müdür Yardımcımız Sayın Burhanettin ESER ve Personel Daire Başkanımız Sayın Fatih GÜNGÖR beyefendilerin göstermiş oldukları ilgi ve alakalarıyla onurlandığımızı, bu çerçevede infaz ve koruma memurlarının aslında yalnız olmadığını ayrıca yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerine sonsuz teşekkürler ederiz.

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. muzaffer onur dedi ki:

    cipderin yapması gerekeni sizler yapmışsınız bakalım zaman ne gösterecek vallahi helal olsun takipcinim genccte

  2. Celil dedi ki:

    Tebrikler arkadaşım. Çok başarılı girişimlere imza atıyorsunuz . Arkadaşımıza da geçmiş olsun

  3. Volkan ÇIRAK dedi ki:

    eğer bizler tebrik ediliyorsak demekki sizler emek veriyorsunuz çünkü gençcte olarak ilkemiz bütün personelin katılımını sağlamak herkesin taşın altına elini sokacak kadar bilinçlenmesi için çalışmaktır. bizler için önemli olan kişilerden ziyade meslek etiğidir bu uğurda bizlere desteğini esirgemeyen kurum amirlerimizden tutun da en baştaki isimlere kadar teşekkür ederiz çünkü personelimiz değerlidir bilinçlidir zor işlerin adamıdır saygılarımızla

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.