Ceza İnfaz Kurumu Personelinden Terörle Mücadele Eden Mehmetçiğe Büyük Destek

Ceza İnfaz Kurumu Personelinden Terörle Mücadele Eden Mehmetçiğe Büyük Destek

Ceza İnfaz Kurumlarında görev yapan personelden, terörle mücadele eden Mehmetçiklere büyük moral desteği geldi. Güneydoğuda terörle mücadelede Vatanın bölünmez bütünlüğü için canı pahasına mücadele eden emniyet güçlerinin bu fedakarca mücadelesine ceza infaz kurumlarında bulunan personelden de destek geldi.

Bandırma M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Bandırma Açık Ceza İnfaz Kurumunda görev yapan personel tarafından, Mardin’in Nusaybin İlçesinde süren terör operasyonlarında görev alan Mehmetçiklere  el işi hediyelik eşya gönderildi. Maliyeti personel tarafından karşılanan ve kurumdaki hükümlü ve tutuklularca üretilen Türk Bayrağı motifli hediyelik eşyalar, teslim edilmek üzere Kurum yöneticileri tarafından Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne gönderildi.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimi Faruk Karcı, Nusaybin’de görev yapan vatan evlatlarına gönderilmek üzere  hazırlanan el emeği göz nuru hediyelik eşyaları Jandarma Genel Komutanlığı Genel Sekreteri Kurmay Albay Hüseyin Hilmi Atabay’a teslim etti. Jandarma Genel Komutanlığında gerçekleşen teslim töreninde konuşan Genel Sekreter Kurmay Albay Atabay, hazırlanan manevi değeri yüksek hediyeler nedeniyle Tetkik Hakimi Karcıya teşekkür ederken, bu hediyelerin kritik bölgelerde görev yapan Mehmetçikler için büyük moral kaynağı olacağını söyledi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.