DEPAR Projesi 4. Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

DEPAR Projesi 4. Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

“Ceza İnfaz Kurumlarında İnfaz Hizmetlerinin İyileştirilmesi” DEPAR – Değerlendirme, Profil Araçları ve Rehabilitasyon Programlarının Geliştirilmesi Projesi’nin 4. Yürütme Kurulu Toplantısı 14 Nisan 2016 tarihinde yapıldı.
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Ali YILDIZ başkanlığında yapılan toplantıya; Dış İlişkiler Daire Başkanı Halil İbrahim DİZMAN, Eğitim Daire Başkanı Çelebi YILMAZ, Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Esat IŞIK, Tetkik Hâkimi Hüseyin ŞIK, Tetkik Hâkimi Mustafa AYDIN ile proje teknik destek ekibi, Avrupa Birliği Bakanlığı, Merkezi Finans ve İhale Birimi temsilcileri ile Genel Müdürlüğümüz ilgili birimlerinden uzman personel katıldı.
Toplantıda, Ocak-Mart aylarını kapsayan son üç aylık dönemde gerçekleştirilen faaliyetler ele alındı. Toplantıda ayrıca projenin önümüzdeki dönem faaliyetleri değerlendirilerek konuyla ilgili proje uzmanları ve Genel Müdürlüğümüz yetkilileri arasında görüş alışverişinde bulunularak bir sonraki yürütme kurulu toplantısının 14 Temmuz 2016 tarihinde yapılmasına karar verildi.

20160316_084350
resim_1
resim_3
resim_4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.