ELBİSTAN E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU’NDA MORAL ve MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

ELBİSTAN E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU’NDA MORAL ve MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

ELBİSTAN E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDA MORAL ve MOTİVASYON ETKİNLİĞİ

Düzenlenen programa Cumhuriyet Başsavcısı Yasin EMRE, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Cemil KOÇ, Kurum Müdürü Orhan ARIKAN, İzleme Kurulu Üyeleri, Kurum İkinci Müdürleri ve İnfaz Koruma Memurları katılıma eşlik etti.

Açılış Konuşmasını Yapan Cumhuriyet Başsavcısı Yasin EMRE ;

Ailelerinden uzakta kalan Hükümlü ve Tutuklulara cezaevi şartlarını bu tür moral ve motivasyon programlarıyla azaltmaya çalışılmasından bahsederek Tüm H/T ‘ lara iyi dileklerde bulundu.

Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu tarafından düzenlenen Değer Dergisi Bilgi Yarışmasında dereceye giren H/T  ‘ lara Ödülleri,

Cumhuriyet Başsavcısı Yasin EMRE , Cumhuriyet Savcısı Mustafa Cemil KOÇ , ve İzleme Kurulu Başkanı Dr. Kemal HALITOĞLU tarafından verildi.

Elbistan E tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Hükümlü ve Tutuklulara Yönelik düzenlenen moral ve motivasyon etkinliği coşkulu ve eğlenceli dakikalara sahne oldu.

Hazırlanmış Olan program müzik grubu eşliğinde tüm coşku ve eğlencesi devam etti. Hükümlü ve Tutuklular katılmış oldukları etkinlikten memnun ve ceza hayatlarının yükünden kasvetinden bir nebze olsun kurtulmuş gibi olduklarını belirttiler.

 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.