Elektronik İzleme Sistemine Geçişte Denetimli Serbestlik Hizmetlerinin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi

Elektronik İzleme Sistemine Geçişte Denetimli Serbestlik Hizmetlerinin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi

Elektronik İzleme Sistemine Geçişte Denetimli Serbestlik Hizmetlerinin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi Projesi’nin 2. Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Elektronik İzleme Sistemine Geçişte Denetimli Serbestlik Hizmetlerinin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi Projesi’nin 2. Yürütme Kurulu Toplantısı 17 Mayıs 2016 tarihinde yapıldı.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM başkanlığında yapılan toplantıya; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Ali YILDIZ,   Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Esat IŞIK, Tetkik Hâkimleri Hüseyin ŞIK ve Alperen ÖZTÜRK ile Proje Eşleştirme Ortakları Richard Peckering ve Michiel Van Der Veen, Üye Devlet İkincil Proje Liderleri  Nuno Caiado ve Jos Ter Voert ile Avrupa Birliği Bakanlığı, Merkezi Finans ve İhale Birimi temsilcileri ile Genel Müdürlüğümüz ilgili birimlerinden uzman personel katıldı.

Toplantıya başkanlık eden Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM açılış konuşmasında, infaz sistemimizi çeşitli ulusal ve uluslararası projelerle güçlendirmeye devam ettiğimizi, bu alanda özellikle başarılı uluslararası ortaklıklar yürüttüğümüzü vurguladı. Ayrıca projeleri infaz alanının ihtiyaçlarına ve fonksiyonel etkilerine göre plandığımızı, tüm projeleri bir yapbozun parçaları gibi görerek büyük resmi tamamlamaya çalıştığımızı belirterek, projelerle sağlanan çıktıların sürdürülebilirliğini çok önemsediğimizin altını çizdi.

Toplantıda, Şubat-Mart- Nisan aylarını kapsayan son üç aylık dönemde gerçekleştirilen faaliyetler ele alındı. Toplantıda ayrıca projenin önümüzdeki dönem faaliyetleri değerlendirilerek konuyla ilgili proje uzmanları ve Genel Müdürlüğümüz yetkilileri arasında görüş alışverişinde bulunularak bir sonraki yürütme kurulu toplantısının 08 Ağustos 2016 tarihinde yapılmasına karar verildi.

resim_4
resim_3
resim_2
resim_1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.