GENÇCTE

Burak BAHÇACI

Yazarın şu ana kadar yazılmış 19 makalesi bulunuyor.

çakıl kafe

Ceza İnfaz Kurumları personelinin yaşamış olduğu sorunların sosyal medyada yeteri kadar dile getirilememesi, bu konuda büyük eksikliklerin olması, mevcut oluşumların sosyal mecrayı göz ardı etmesi sebebiyle 20 KASIM 2012 tarihinde facebook.com/genccte sosyal platformu kurulmuştur.
Kısa zaman içerisinde ilgi duyulan, takipçisi gün be gün katlanan platform, Türkiye çapında yaygınlaşarak Genccte olarak bizlere kurumlarımız ve personellerimizin farklı bir lisanı olarak misyon edinilmiştir.
Türkiye çapında çeşitli dernek ve şahısların desteği ile organize olan Genccte Ankara Çalıştayı için bir araya gelme kararı almıştır.
20 NİSAN 2013 tarihinde 12 ilden 6 dernek ve bireysel katılımında yoğun olduğu çalıştayımız Ankara toplanmıştır.
Çeşitli başlıkların ele alındığı toplantımızda en önemli husus olan Cezainfaz Kurumu çalışanlarına ait GÜN ve HAFTANIN olmayışıdır. Katılımcıların ortak kararı olarak üstlendiğimiz misyonumuz gereği hemen çalışmalara yoğunluk verilmiştir.
Edindiğimiz misyon gereği yola çıktığımız arkadaşlarımız ile Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM’ ın kabulüyle 29 mayıs 2013 de makamında ziyaretinde bulunarak alınan kararları kendilerine ilettik.
Genccte olarak sesimizi her noktaya iletebilmek ve destek sağlamak amacıyla o zaman Eğitim Daire Başkanı olan şuan AR-GE Daire Başkanlığı görevini ifa eden Sayın Vehbi Kadri KAMER ile görüşme gerçekleştirdik.
Olumsuz koşulların hızımızı kesmesine müsaade etmeden karşılaştığımız her zorlukla inancımız ile karşı durduk ve yeni oluşumumuz yeni fikirlerimiz ve projelerimiz ile siz değerli meslektaşlarımızın huzurundayız.
Genccte ekibi olarak belirlediğimiz yol haritasında bize sonsuz desteklerini ve emeklerini esirgemeyen 20. Nisan 2013 tarihinde düzenlemiş olduğumuz etkinliğe katılımlarından dolayı Sakarya Ceza İnfaz Kurumu 1. Müdürü Sayın Metin SÖNMEZ, Nazilli Cezainfaz Kurumu İdare Memuru Sayın Tuncer AKIN, Tekirdağ Ceza İnfaz Kurumu infaz ve koruma başmemuru Sayın Enes BERKSUN Tekirdağ Ceza İnfaz Kurumu Derneği Başkanı Sayın Zafer KARDAYI, Amasya Ceza İnfaz Kurumu Derneği Başkanı Sayın Ali TORUN ve Elvan TORUN, Kayseri Ceza İnfaz Kurumu Derneği Başkanı Sayın Mustafa ÇOBAN ve Şenol GÜLER, Dalaman Ceza İnfaz Kurumu infaz ve koruma memuru Sayın Celal Önder SELÇUK, Çorum Ceza İnfaz Kurumu infaz ve koruma memuru Sayın Yunus Emre TEMİZYÜREK, Tokat Zile M Tipi Ceza İnfaz Kurumu infaz ve koruma memuru Sayın Yasin Sefa KILIÇ, Adem BOZDAĞ, Harun TOPUZ, Uğur ALIMCI, Ankara Ceza İnfaz Kurumu kampusu infaz ve koruma memurları Sayın Seyhan UZUNPINAR, Rıdvan ARABACI, Okan KABAKÇI, Hasan ÖZARSLAN, Karamurat KÖKSAL, Hakan AYBEK, Mustafa KARA, Samet GÜRASLAN, Sezgin TEMİZ, Mehmet Emin TURHAL, Şaban Gür ve özellikle desteklerini hiçbir zaman benden esirgemeyen sevgili Eşim Melek Can BAHÇACI’ ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
#GÜÇLÜTÜRKİYEYENİCTE

FACEBOOK.COM

WWW.GENCCTE.COM


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.