Genel Müdürümüz Erzurum’da

Genel Müdürümüz Erzurum’da

Genel Müdürümüz Erzurum Kampüs Ceza İnfaz Kurumlarını Ziyaret Etmiştir…

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM ile Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin ESER, Erzurum Kampüs Ceza İnfaz Kurumlarını ziyaret etmiştir.
Genel Müdürümüz beraberindeki heyet ile birlikte 20/03/2016 tarihinde Erzurum Açık Ceza İnfaz Kurumuna bağlı Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etmiş, Orman Haftası olması nedeniyle ağaç dikmiş ve Atlı Cafe İş Kolunu gezerek yetkililerden bilgi almıştır.
Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM ve Genel Müdür Yardımcımız Burhanettin ESER, 21/03/2016 tarihinde Erzurum Açık Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etmiş, yapımı devam etmekte olan 2.640 metrekarelik Mobilya Atölyesi ile 1.100 metrekarelik Statik Boya ve Kompact Arşiv Atölyesini gezmiş, ayrıca Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesine hizmet verecek olan Mobilya, Statik Boya ve Kompact Arşiv Atölyesi ile ilgili kurum yetkililerinden bilgi almıştır.
Ziyaret kapsamında Erzurum E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Erzurum H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları da ziyaret edilerek kurum yetkililerinden bilgi alınmıştır.

resim_8
resim_7
resim_6
resim_5
resim_4
resim_3
resim_1
resim_2
resim_3 (1)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.