Genel Müdürümüz Sn. Enis Yavuz Yıldırımı Ziyaretimiz

Genel Müdürümüz Sn. Enis Yavuz Yıldırımı Ziyaretimiz

Ceza İnfaz Kurumunun birleştirici akılcı ve dinamik ekibi genccte.com Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM’ı makamında ziyaretinde etti.
Mini bir toplantı havasında olan görüşmede genccte.com ekibi her zaman hazırlıklı olduğunu ve Genel Müdürümüze getirdikleri proje,öneri ve dileklerini sunduktan sonra tavsiyelerini istedi. Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM projelerimizi özenle inceledikten sonra sohbet samimiyetinde bizlerle ;
– Twitter üzerinden başlattığımız #infazkorumayıpranıyor tag’ının büyük yankı uyandırdığını bütün ceza tevkifevleri personeli’nin ,sosyal medya üzerinde paylaşım yapan ve grubu olan kurumumuzun güzide personeliyle yaptığımız bu etkinliği, genç arkadaşların dinamizmine,bilgili ve istekli davranışlarını özellikle üsluplarını bozmadan devam etmelerini ve destekçimiz olacağını söyledi.
– Ceza infaz kurumlarına olan ziyaretlerinin artacağını ve Ceza infaz kurumlarındaki personel arkadaşlarımızın her birinin değerli olduğunu yaptığı işin kutsallığını söyleyen Sayın YILDIRIM, bunu da yaparken en büyük gücümüzün kanunlar ve cesaretimiz olduğunu Güçlenen Türkiye de personelimizin önemli katkılarının olduğunu ve daha da olması gerektiğini söyledi.
– 2012 yılında GENÇCTE olarak başlattığımız CTEPERSONELİ GÜNÜ veya HAFTASI ile ilgili projemizin bu sene sonuçlanacağını ve Genel Müdürlük olarak belirlenen bu gün veya haftayı bu yıl içerisinde müjdeleneceğini söyledi !!!

Ceza Tevkifevleri Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM’ın çok yoğun olmasına rağmen bizlere ayırdığı bu değerli zaman dilimi için çok teşekkür ederiz.

www.genccte.com
#GÜÇLÜTÜRKİYEYENİCTE
www.facebook.com/genccte


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. volkan dedi ki:

  2016 yılının ilk mesai gününde infaz ve koruma memurlarına zaman ayrılmış olması açısından çok büyük önem arz eden bu toplantı için grup ve meslektaşlarım adına Sayın Genel Müdürümüze teşekkür ederiz. en büyük inancımın 2016 yılının ceza infaz kurumlarında çalışan personel için reform yılı olması. kolay gelsin…

 2. ali rıza dedi ki:

  Gayretlerinizin devamını diliyorum. Ellerinize sağlık çok güzel olmuş.

 3. Mehmet Saylik dedi ki:

  Insallah camiyamiz icin hayirli ve ugurlu olur. Sayin CTE Genel Mudurumuz ve Genç CTE ekibine burdan basarilarinin devamini dilerim

  1. Muhammet BİRER Muhammet BİRER dedi ki:

   tesekkürler Mehmet abi .

 4. Sedat dedi ki:

  Umarım emekleriniz boşa çıkmaz da biraz ilerleme kaydedebiliriz.Tebrikler

 5. Enes ERDEM dedi ki:

  SİLİVRİ DEN SELAMLAR YANINIZDAYIM SAHSIM ADINA TEŞEKKURLER

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.