GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ #sahipçık TAGIMIZLA DESTEK OL

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ #sahipçık TAGIMIZLA DESTEK OL

Sanatçı dediğin toplumu kucaklamalı, toplumun bir bölümünü ayırt ederek dışlamamalıdır. Son günlerde kendini sanatçı olarak atfeden ( ki benim gözümde hiç değeri yok) Ceza İnfaz Kurumu personeline, bizlere destek olan ve sahipsiz bırakmayan  Adalet Eski Bakanı yani şu an ki Müsteşarımız Kenan İPEK’ e haddini aşan cümleler kullanmış.

Buradan sesleniyorum;

“ Ey sanatçı kisvesi asıl sen kimsin ya. Sen kim oluyorsun da bize alçak gardiyanlar “kelimesini kullanabiliyorsun. Sen bizim hangi şartlar altında ve neler yaşadığımızı tahmin bile edemezken bize ve bize her daim sahip çıkan Müsteşarımıza ne hakla laf söyleyebilirsin. Sen ki 15 Temmuz da acaba korkudan evinden çıkabildin mi. Ama senin alçak dediğin onurlu İnfaz Koruma Memurları o gün Devleti ve Milleti için sokaklardaydı. Kışlaların önündeydi. Sen adı Beyaz TV olan bir yayın kanalında sadece sağa sola asılsız iftira ederken biz ise vatan hainlerinin bu ülkeye bir daha bu gibi bir olay yaşatmaması için teşebbüsünde dahi bulunamasınlar diye içeride tutuyoruz. Sen bir vatan hainiyle bir gün geçirmenin ne demek olduğunu bilir misin. Biz her gün onlarla yaşıyoruz. Bize diyorsun ki onları besliyorsunuz. Biz bunları beslemiyoruz içeride tutuyoruz ki sen rahat rahat iftira atabiliyorsun. Emin ol ki .50.000 civarında Ceza İnfaz Personeli Müsteşarımız ve Bakanımız senin bu ülkeye beslediğin sevginin milyon katı sevgi besliyordur. Diyorsun ki benim vergimle maaş alıyorsunuz. Sayın Bakanım, Sayın Müsteşarım şayet bizim aldığımız maaş Nihat DOĞAN denilen şahsın vergisiyle veriliyorsa ben ve değerli Ceza İnfaz Kurumu çalışanları bu ülke için bu vatan için maaş almadan da seve seve çalışmaya razıyız.”

Onurlu bir kurum için söylenen bu cümleleri esefle kınıyorum. Bu şahıs için bütün Kurumlarımızı ve arkadaşlarımı dava açmaya davet ediyorum. Sayın Müsteşarımızın da sonuna kadar arkasında olduğumuzu yalnız olmadığını belirtmek istiyorum. Değerli Ceza İnfaz Kurumu çalışanları zor günlerde size sahip çıkan Müsteşarınıza sizde sahip çıkın. Camiamızı kirletmeye çalışan sanatçı kisvesine söz hakkı tanımayalım. Unutmayın bir olursak büyürüz. Bölünürsek yok oluruz.

#sahipçık sana sahip çıkana, mesleğine, müsteşarına, görevine, onuruna, geleceğine, birliğine, ……………….özlük haklarına, kısacası herşeyine.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.