Vizyonel Liderlik Eğitimi Başladı…

Vizyonel Liderlik Eğitimi Başladı…

Yeni atanan Ceza İnfaz Kurumları 1. Müdürleri’ne yönelik düzenlenen “Vizyonel Liderlik Eğitimi” ile 1020. Dönem İnfaz ve Koruma Memurluğu Hizmet Öncesi Eğitimi 14/12/2015 Pazartesi günü yapılan açılış programı ile başlamıştır.

Ankara Personel Eğitim Merkezi’nde düzenlenen açılış programına; Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Yılmaz ÇİFTÇİ, İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Sayın Dr. Vehbi Kadri KAMER, Eğitim Daire Başkanı Sayın Çelebi YILMAZ, Eğitimden Sorumlu Tetkik Hâkim Sayın Çiğdem Ekici SAVAŞ ile Eğitim Merkezi Başkanı Namık Kemal VAROL, Başkan Yardımcısı Davut TAŞPINAR ve 29 kurum müdürü ile 116 infaz ve koruma memurluğu öğrencisi katılmıştır.

Programın açılış konuşmaları Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM ve Ankara Eğitim Merkezi Başkanı Namık Kemal VAROL tarafından yapılmıştır. Genel Müdürümüz yaptığı açılış konuşmasında; ceza infaz kurumlarında uzun yıllar ikinci müdürlük görevini ifa ettikten sonra kurum müdürü olarak görevlendirilen yöneticiler ile ceza infaz kurumlarında hizmete yeni başlayacak olan infaz ve koruma memurluğu öğrencilerinin bir arada bulunuyor olmasının önemine değinmiş ve kurum müdürleri ile infaz ve koruma memurluğu öğrencilerine görevlerinde başarılar dilemiştir.

Ceza İnfaz Kurumları 1. Müdürlerine yönelik düzenlenen “Vizyonel Liderlik” Eğitiminin ilk günkü programında Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanları Sayın Serdar SEZER, Sayın Vehbi Kadri KAMER, Sayın Cengiz ÖNER, Sayın Adnan KORKMAZ, Sayın Halil İbrahim DİZMAN, Sayın Fatih GÜNGÖR ve Kontrolörler Kurulu Başkanı Sayın Yusuf Kenan ÇAĞLAR Başkanlıklarının yürüttüğü faaliyetlere ilişkin sunum yapmışlardır.

 

kaynak: Genel Müdürlük


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.