BİR OLMAZSAK YOK OLURUZ

Burak BAHÇACI

Yazarın şu ana kadar yazılmış 19 makalesi bulunuyor.

Bir Olmazsak Yok Oluruz

Hakkımızı sonuna kadar arıyoruz, biz hakkımızı ararken bize destek olan ve değer veren Sayın Müsteşarımız Kenan İPEK, Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM ve Genel Müdür Yardımcımız Burhanettin ESER’e teşekkürü kendime ve sizin adınıza bir borç bilirim.

Lakin bu sefer başka hani derler ya kurtlar sofrası işte o sofranın tam ortasındayız. GencCTE ekibi olarak bizlerin organize ederek bireysel görüşmeler yaparak yapmış olduğumuz etkinlikler ses getirdikçe ses farklı kişi yada oluşumlar tarafından sahiplenilmeye çalışıldı. Yapmış olduğumuzun etkinliğin başarıya ulaşması sonucu kendisine binlerce mesaj atılan ve bizi gündeme dahi getirmeyen Memurler.net bizlerin haklarımızın savunucusu etkinliğimizin doğuş kaynağı olmuşta haberimiz yok. Biz bu etkinliği “başaramayacaksınız” diyenlere inat sizlerin desteğiyle başardık. Bu başarı başta GencCTE olmak üzere sadece ve sadece CTE PERSONELİNE aittir. 4 Mayısta hakkımızda yapılan haberinde içeriğinin boş olduğu sadece baskılara bir sus payı olarak yapıldığıda aşikardır.

Değerli meslektaşlarım sosyal medyada başlatmış olduğumuz #ctepersoneliyıpranıyor tagı GencCTE ailesine yani bütün CTE Personeline aittir. 

30 Haziran ve 2 Temmuzda gerçekleştirilen etkinliklerde 80,000’den fazla tweet atılmış olup bu etkinlikten nemalanmaya çalışan diğer oluşum ve sayfaların tagı değiştirme çabaları ve yeni bir etkinlik başlatmaya çalışmaları başarımızı böleceği gibi tüm çaba sarf eden personelin emeğine saygısızlık olacak ve tüm emeğimizi diğer sayfalara peşkeş çekmek olur. Şayet haklarımızın yerine getirilmesini istiyorsak  yapılan başarıları gölgelemek yerine DESTEK olmalıyız.

Buradan bütün meslektaşlarıma sesleniyorum;

Gel Birlik Ol

Gel Başarına Sahip Çık

Gel Başlatmış Olduğun Etkinliğe #sahipçık ve koru

Twitter etkinliğinde birleşmiş olduğumuz #ctepersoneliyıpranıyor tagı hepimizindir. Bize başarıyı getiren ve gerekli haklarımızı almamızı sağlayacak etkinliğimize bu tag ile devam etmeliyiz. Bölünürsek yok oluruz tam birşeyleri başaracakken Memurlar.net vb. grupların rant peşinde koşmasından dolayı herşeyimizi kaybetmeyelim.

Hep Birlikte ve Her Daim Gür Bir Sesle Tek Çatı Altında #ctepersoneliyıpranıyor

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.